نتایج جستجو برای عبارت :

Reborn

یکی از قدیمی ترین مد های جنرال زیرو مد Reborn است که آخرین نسخه آن مربوط به سال 2015 است، در کل می توان گفت پدر مد های سری جنرال مد Reborn است، تغییرات گوناگونی در این مد صورت گرفته یونیت های جدید و بالانس های مناسبی در بازی صورت گرفته که پیش از پیش تعادل را در بازی اجرا کرده. در این مد جدیدترین تجهیزات و امکانات بیشتر به ژنرال ها اضافه شده که چالش بازی را بیشتر می کند.
لینک دالنود مد ریبون 133Mb 
برای دانلود بازی دو تا دو آفلاین آپدیت 2016 روی لینک زیر کیلیک نمایید.
دانلود دو تا دو
نکات مهم :
* این سایت چون خارجی باید فیلتر شکن داشته باشید.
* این سایت تست شده و لینک دانلود بازی و خود بازی سالم هستند.
* این سایت هیچ چیز غیر اخلاقی ای نداره همین طوری فیلترش کردن.
به محض اینکه پای یک نوع تفکر جدید پیش می اید،مغز ناخود اگاه به فکر جبهه گرفتن در برابر طرف مقابل میکند و اصلا فکر نمی کند که این شخص واقعا انسان بدی است؟
بدی بودن در ذهن،طوری متفاوت تعریف شده،برای بعضی ها،بد بودن یعنی دزدی و اذیت کردن دیگران و کارهایی مثل این. اما تعریف بعضی ها فرق دارد،این دسته از انسان ها،فقط به رفتار شخص مقابل می نگرند،و ذهن خود را جوری تربیت کرده اند که با معادلات ذهنی،خوب و بد بودن مردم را تعیین کند.
اما ورلکوک ها چه نوع
داشتم فکر می کردم که این چند سال اخیر رو کاش می شد پاک کرد بس که اونچه باید باشه نیست.
در واقع، نه پاک کردن از زندگی! که دوسش دارم چون تجربه ست. چون دیدنِ زندگی از چشمای دیگه ایه که هیچ وقت نداشتم.
بلکه جا پاهام رو پاک کنم تا آدما راه اشتباهی نرن به تصادف.
اینه که دارم خونه تکونی می کنم.
البته، پاکشون نمی کنم ولی باید وقت بذارم و تغییرشون بدم. دست کم مشخصشون کنم که اینا راه درست نیست. اینجای کار می لنگه. و غیره.
اما واسه خودم، شروع کردم به خونه تکونی
Read Tales of Demons and Gods Light Novel :

Killed by a Sage Emperor and reborn as his 13 year old self, Nie Li was given a second chance at life. A second chance to change everything and save his loved ones and his beloved city. He shall once again battle with the Sage Emperor to avenge his death and those of his beloved. With the vast knowledge of hundred years of life he accumulated in his previous life, wielding the strongest demon spirits, he shall reach the pinnacle of Martial Arts.
Enmities of the past will be settled in this new lifetime. “Since I’m back, then in this lifetime, I shall become the King of the Gods that dominate everything. Let everything else tremble beneath my feet!”
Associated Names
TDGYao Shen JiYêu Thần Ký妖神记

Read Tales of Demons and Gods
سلام 
پرده اول:کلمات 
چند وقت پیش داشتم کتاب چهل نامه کوتاه به همسرم نادر ابراهیمی رو میخوندم و متوجه شدم چقدر انتخاب و هم‌نشینی واژه‌ها مهم و جذاب هستش.بعضی وقتا فکر کردن به واژه‌ها واقعا دل‌انگیز و جذابه.مثلا کلمه اجتناب‌ناپذیر که امروز در مقابل حرف‌های شریف که داشت درمورد تغییرات حرف میزد،استفاده کردم.یا کلمه محبت یا درهم‌تنیدگی و... .
پرده دوم: امتحانات
دانشکده به طرز وحشتناکی خسته‌ست.مثل اینکه علیرضا امروز درخواست انصرافش رو ثبت
In The Name of Allah
ZenUS
My newly born goddess[1] of union!

Episode 1
We were living in the God's mind
He remembered us and we were fashioned.
God pronounced us
and we came into being
in the figure of antonym words
so we are the earthly translations of supernal synonym words.
Though we were born in two separate beings,
We were created as one thing,
One heavenly soul in two earthly bodies.
Episode 2    
In our Kindergarten of Instincts
The other demigods
were playing unconsciously and cheerfully
While we were arrogantly dividing
the existence during a long destructive war
into two mental separate Worlds:
Hell and heaven
War and peace
Hate and love
richness and poverty
West and East